Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Kiekvienas vyras kovotojas 1,2,3 knygų komplektas

Prekės kodas: GNC 276
24,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Lonnie Berger „Kiekvienas vyras - kovotojas“, 1,2,3 knygų komplektas

KIEKVIENAS VYRAS – KOVOTOJAS yra mokinystės kursas, kuris atsirado iš daugiau nei 30 metų etatinio „The Navigators“ tarnautojo patirties, sukauptos ruošiant mokinius. Kursas skirtas vyrams, kurie nori tapti tokiais kovotojais, kaip Dievas numatė – gyventi visavertiškai, subręsti ir būti pasiruošusiems tose srityse, kuriose kovoja ir kuriose reikia laimėti.

Ši mokinystę ugdančių Biblijos studijų serija susideda iš 3 knygų. Šioje pirmoje knygoje yra 9 pamokos, kuriomis siekiama išugdyti esminius mokinystės įgūdžius: pasiskirti ramų laiką, mąstyti apie Raštą, melstis ir taikyti žodį gyvenime. Kitose knygose šie įgūdžiai pritaikomi konkrečioms temoms.

Optimaliausia KIEKVIENAS VYRAS – KOVOTOJAS naudoti mažoje, nuo 4 iki 6 vyrų, grupėje. Grupės susitikimui reikia 90 minučių. Šią medžiagą galima naudoti ir mokant vyrus, ir susitinkant akis į akį, pavyzdžiui per pietus. Tam prireiktų vienos valandos.

Pirmame kiekvienos pamokos puslapyje yra vadovo gidas. Jis kilo iš dvejų metų praktinių užsiėmimų ir skirtas tam, kad jūsų grupė pasiektų išsikeltų tikslų.

Pirma šios knygos dalis: https://www.km.lt/knygos/kiekvienas-vyras-kovotojas-1-knyga.html

Antra šios knygos dalis: https://www.km.lt/knygos/kiekvienas-vyras-kovotojas-2-knyga.html

Trečia šios knygos dalis: https://www.km.lt/knygos/kiekvienas-vyras-kovotojas-3-knyga.html

Platesnį šio kurso pristatymą, nemokamą apmokymą bei papildomą medžiagą atsisiuntimui rasite šio kurso svetainėje: http://kvk.skaitiniai.lt