Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Kiekvienas vyras kovotojas 2 knyga

Prekės kodas: GNC 271
9,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Lonnie Berger „Kiekvienas vyras - kovotojas“, 2 knyga: Santuoka ir vaikų auklėjimas

KIEKVIENAS VYRAS – KOVOTOJAS yra mokinystės kursas, kuris atsirado iš daugiau nei 30 metų etatinio „The Navigators“ tarnautojo patirties, sukauptos ruošiant mokinius. Kursas skirtas vyrams, kurie nori tapti tokiais kovotojais, kaip Dievas numatė – gyventi visavertiškai, subręsti ir būti pasiruošusiems tose srityse, kuriose kovoja ir kuriose reikia laimėti.

Ši mokinystę ugdančių Biblijos studijų serija susideda iš 3 knygų. Šioje antroje knygoje yra 8 pamokos, kuriomis suteiks biblinių įžvalgų ir praktinę pagalbą santuokoje ir vaikų auklėjime. Ypatingas dėmesys šioje knygoje skiriamas paauglių auklėjimui.

Optimaliausia KIEKVIENAS VYRAS – KOVOTOJAS naudoti mažoje, nuo 4 iki 6 vyrų, grupėje. Grupės susitikimui reikia 90 minučių. Šią medžiagą galima naudoti ir mokant vyrus, ir susitinkant akis į akį, pavyzdžiui per pietus. Tam prireiktų vienos valandos.

Pirmame kiekvienos pamokos puslapyje yra vadovo gidas. Jis kilo iš dvejų metų praktinių užsiėmimų ir skirtas tam, kad jūsų grupė pasiektų išsikeltų tikslų.

Platesnį šio kurso pristatymą ir papildomą medžiagą rasite svetainėje http://kvk.skaitiniai.lt

 „Būtų puiku, jei ankstyvaisiais savo santuokos metais būčiau žinojęs šias Kiekvienas vyras – kovotojas pamokas. Jos būtų mane įgalinusios būti žymiai geresniu vyru ir tėčiu. Šią studiją privaloma perskaityti kiekvienam vyrui, kokio amžiaus bebūtų. Jos medžiaga išmėginta ir patikrinta. Tai veikia! Niekados ne per vėlu pradėti statyti geresnę šeimą!“.

Jerry E. White, Ph. D ir The Navigators JAV Direktorių tarybos pirmininkas.

Pirma šios knygos dalis: https://www.km.lt/knygos/kiekvienas-vyras-kovotojas-1-knyga.html

Trečia šios knygos dalis: https://www.km.lt/knygos/kiekvienas-vyras-kovotojas-3-knyga.html

Kiekvienas vyras kovotojas 1,2,3 knygų komplektas: https://www.km.lt/knygos/kiekvienas-vyras-kovotojas-1-2-3-knygu-komplektas.html

Kurso pristatymas ir papildoma medžiaga atsisiuntimui: http://kvk.skaitiniai.lt/

 

Leidėjas - "Gerosios Naujienos Centras"  Išleidimo metai - 2019   Puslapių skaičius - 124 Formatas – 18 x 25,5 cm   Viršelis - Mikštas    Svoris - 252 g