Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Žurnalas „Kelionė“ 2021 m. Nr. II (18)

Prekės kodas: GNC
4,00 €

Aprašymas

Žurnalas „Kelionė“ 2021 m. Nr. II

Dar viena Kelionė. Kur ji veda? Apie ką ji kalba? Į kokį kelią kviečia? Šį kartą vos paėmę į rankas žurnalą, žvelgdami į viršelio paveikslą, suprantame esantys pakviesti į mokinio kelionę. Mus pasitinka Emauso mokiniai, patys lydimi, tiesiog apkabinti, vakarėjančios saulės spindulių, kurie mums byloja apie Dievo Tėvo artumą, Jo žvilgsnį, tylų palaiminimą, teikiamą tiems, kurie randa drąsos išeiti. Drąsos klausti ir išgirsti atsakymus. Drąsos susitikti ir leistis į santykį. Drąsos priimti save ir Kitą, kitus.

Šiame žurnalo Kelionė numeryje jau pirmieji tekstai kviečia mus stabtelėti ir pabuvoti, klausiant savęs: ką man reiškia būti mokiniu? Kokiame kelionės etape esu? Kur keliauju? Kas yra padovanoti man bendrakeleiviai ir palydovai, kurie parodo tiesesnį kelią namo? Mokymosi, mokinystės, o drauge – palydėjimo ir tėvystės temos šioje Kelionėje susipina tarytum kelias Emausan ir saulės spinduliai viršelio paveiksle.

Kita svarbi tema – tai skausmo pamokos. Skausmas – dar vienas palydovas, taip dažnai kviečiantis mus paėjėti drauge. Tad ir kalbamės – ar šis bendrakeleivis, kuriuo taip labai norisi nusikratyti, gali mus ko nors išmokyti? Apdovanoti? Kaip su juo gyventi ir kur nuo jo bėgti? Apie tai šįkart kalbamės „Nutylimoje temoje“.

Taip pat džiugu, kad galime kiek daugiau atliepti Jūsų poreikius ir pristatyti dvi naujas rubrikas. Pirmoji – „Šventumo kvapsnis“, kurioje stengsimės išsamiau papasakoti, apie kurį nors iš mūsų žemiškosios kelionės pagalbininkų, užtarėjų, vyresniųjų brolių ar sesių, kurių gyvenimai gali įkvėpti drąsos kreipti savąjį kelią Dangaus link. Šį kartą mus palydi šv. Rita Kašietė, šventoji, taip labai mėgstanti pagelbėti tiems, kurie savo takuos susipainioja ir jau manosi atsidūrę akligatvy. Dar viena nauja rubrika – „Tarnystės dovana“, kurioje pasakosime apie tuos, kurie dosniai dovanoja save, savo laiką ir jėgas, kad patarnautų kitiems, kad atsilieptų į Viešpaties kvietimą misijai.

Negana to, norisi pasidžiaugti, kad pamažu ir, rodos, visai nepastebimai noksta mūsų bendrakeleivystės vaisiai: Jūsų padrąsinti ryžtamės dar vienai nuostabiai kelionei – teologo Valdo Mackelos komentarus, skirtus Giesmių giesmei ir publikuotus rubrikoje „Į gilumą“, išleisti knygos pavidalu.

Ir… su džiaugsmu primename: kiekvienas Jūsų padrąsinimas, pasiūlymas, pastebėjimas ar pataisymas Kelionei yra didelė dovana. Keliaukim.