Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Gyvieji šaltiniai 2016/3 (75)

Prekės kodas: LIO GŠ 75
0,60 €

Aprašymas

„Gyvieji šaltiniai“: rudens kūrybos metas

Atėjus pačiam spalvingiausiam metų laikotarpiui – rudeniui, „Gyvųjų šaltinių“ žurnalas pasitinka jus spalvingomis bei kūrybingomis straipsnių temomis. Šio numerio tema – kūryba.

Mūsų Kūrėjas buvo pirmoji kūrybinga asmenybė, sukūrusi visatą ir žmogų, tačiau Jis nenorėjo būti toks vienintelis. Žmogus perėmė iš Dievo kūrybingos asmenybės dovanas ir turi galimybę jas atskleisti kitiems, dalintis su kitais savo talentais ir nepaprastais sugebėjimais.

Straipsnyje „Pašaukti būti kūrybingi“ autorius Holger Lahayne paaiškina skaitytojams, kodėl Dievas nutarė kūrybingomis asmenybėmis padaryti ir savo kūrinius – žmones. „Dažniausiai Dievas mus laimina ne tiesiogiai per stebuklus, bet per mūsų pačių kūrybingumą. Būtent tokius Jis mus sukūrė“, – rašoma publikacijoje.

Kitame straipsnyje „Kristaus kelią kolekcininkas pasirinko Amerikoje“ pasakojame nepaprastos asmenybės istoriją apie tai, kaip Dievas surado Algį Matulį Amerikoje, išgelbėjo jį nuo mirtinos ligos ir dovanojo jam neįprastą automobilių numerių kolekcininko dovaną. Daugiau kaip prieš tris dešimtmečius atradęs Jėzų, Algis pasakoja, kaip klostėsi lietuviškos evangelinės tiesos kelias Amerikoje.

Pastorius Artūras Rulinskas savo publikacijoje „Šeštos dienos popietę Dievas sukūrė…“atskleidžia, kuo buvo ypatinga Viešpaties šeštos dienos kūryba. Autorius paaiškina, kodėl šeštą dieną popiet Dievo sukurti tobuliausi kūriniai gyvena pagal penktos kūrybos dienos projektą – jie per gyvenimą dažniau plaukia arba skrenda virš jo. „Kūryba be teologijos tėra tik mechanika. Ji gali būti labai graži, įspūdinga, žavinti, tačiau nesant teologinės minties ji neturės liekamosios vertės“, – rašo autorius.

Rubrikoje „Dievas ir kūryba“ pristatome straipsnį „Durbė, Žalgiris ir kiti mano vaikystės mūšiai“. Tai interviu su menininku, skulptoriumi ir medalininku Romualdu Inčirausku, kuris atskleidžia, kaip suprato, kad jo talentas kurti yra nepaprasta Dievo dovana. „Ilgainiui supratau, kad kūrybos talentas yra Dievo dovana, kurią reikia branginti ir vertinti“, – pasakoja menininkas.

Straipsnyje „Tikrasis pašaukimas – Evangelija per muziką“ pristatome radijo stoties XFM tradicinę rubriką „Iš mirties į gyvenimą“, kurioje apie tikėjimą, pasišventimą Dievui ir netradicinį Evangelijos skelbimą kaip savo gyvenimo pašaukimą pasakoja muzikantas Miša Nokarašvilis. „Aš nuoširdžiai įsitikinęs, kad visų pirma kiekvieno žmogaus gyvenime yra pašaukimas. Ir tam, kad žmogus galėtų įvykdyti šį pašaukimą, Dievas davė atitinkamus talentus. O ne atvirkščiai“, – rašoma pasakojime.

Nuotaikingame ir pilname gerumo straipsnyje „Jei sutiktum Dievą…“ pasakojame apie vaikams skirtą projektą „Vakaro žvaigždelė“, kurio kūrėjos ir sumanytojos atiduoda savo širdis ir brangų laiką vaikams, kad jie pažintų Dievą per nepaprastai šiltus jų kūrinius. „Projektas „Vakaro žvaigždelė“ – KAD VAIKAI DORI UŽAUGTŲ gimė iš didelio troškimo skleisti vaikams dvasinę šviesą“, – rašoma publikacijoje.

Naujame „Gyvųjų šaltinių“ rudens numeryje skaitytojai taip pat turės galimybę sužinoti, kaip studijuoti Bibliją, kad ji būtų naudinga; pripildys savo širdis jautraus Odetos Rakauskienės rašinio mintimis, praskaidrins nuotaiką linksmaisiais skaitiniais ir sužinos kaip susitaikyti su Dievu.

Linkime jums malonaus ir prasmingo skaitymo!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Gyvieji šaltiniai“ ir gauti jį tiesiai į namus.