Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Gyvieji šaltiniai 2015/3 (71)

Prekės kodas: LIO GŠ 71
0,60 €

Aprašymas

Rudens „Gyvieji šaltiniai“ – ant jūsų stalo!

Išleistas naujas žurnalo „Gyvieji šaltiniai“ rudens numeris. Jo tema – „Krikščionys ir valdžia“. Šiais laikais, kai krikščionys visame pasaulyje tampa vis labiau persekiojamais asmenimis, tema apie krikščionių santykį su valdžios struktūromis įgauna visiškai kitokią prasmę. Šiame numeryje siūlome jums prasmingus ir aktualius skaitinius įvairiomis krikščionybės santykio su valdžia temomis.

Straipsnyje „Kas ciesoriaus – ciesoriui, o kas Dievo – Dievui“ autorius Irmantas Pinkoraitis aptaria, kaip krikščionys turėtų elgtis su mokesčiais, kad išliktų sąžiningi prieš valdžią ir nenusidėtų Dievui.

„Istorijos puslapių“ rubrikoje skaitytojas ras straipsnį „Nuolankumas ir valdžia: vėlyvosios Romos imperatoriai krikščionys“. Jame atskleidžiama, kokiu būdu senovėje valdantieji Romos imperatoriai suderindavo tiek absoliutinės valdžios, tiek kuklumo ir nuolankumo bruožus.

Straipsnyje „Penkios priežastys, kodėl jauni krikščionys ir pastoriai vengia politikos“ rasite atsakymus, kodėl Dievui pašaukus krikščionį eiti į politiką, ši sritis turi tapti krikščionio aistra.

„Misijų kelionė per pasaulį“ – straipsnis apie misiją „WorldRace“, kurios dalyviai pasakoja apie nepaprastas patirtis su Dievu,jiems paskelbiant Evangeliją.

„Liudijimo“ rubrikoje pristatome straipsnį „Karo tarnyboje visada liksiu su Viešpačiu“. Tai jauno žmogaus, pasirinkusio savanorišką karo tarnybą, siekis su Dievo pagalba įveikti patyčių ir menkavertiškumo baimes.

„Gyvųjų šaltinių“ rudens numeryje taip pat rasite dvasingos poezijos, informaciją, kaip pačiam pasidaryti evangelijos lankstinuką, laisvalaikio skaitinių apie politiką ir kitos prasmingos informacijos.

Linkime malonaus skaitymo!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Gyvieji šaltiniai“ ir gauti jį tiesiai į namus.