Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2018 žiema Nr. 41 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 41
3,50 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Su žiemos sniegeliu žurnaliukas skuba pas visus!

Atsivertę žiemos numerį, Jūs tikrai nustebsite, kiek visokių įdomybių perskaitysite. Žurnalas šventiškai iliustruotas, todėl patiks ne tik vaikučiams, bet ir tėveliams!

 Advento laikotarpis yra gerumo, laukimo ir dalinimosi metas. Todėl kviečiame Jus  dovanoti džiaugsmą kitiems. Kokius gerus darbus gali atlikti kiekvienas vaikas, perskaitysite „Gerų darbų advento kalendoriuje”.

Rubrikoje „Vaikystės sodas“ pateiksime šventines idėjas, kaip pasiruošti šv. Kalėdoms.  

O perskaitę  ištrauką apie Ėduonį iš knygos „Net monstrai valosi dantis“,  vaikučiai su džiaugsmu valysis dantukus.

„Žinių lagamino” rubrikoje kartu su katinu Visažiniu ir vaikais nukeliausite į Vilnių ir išmoksite Lietuvos himną. Sraigės - Naigė ir Gutė pasisveikins jus su Naujais metais įvairiomis kalbomis.

Taip pat kviečiame pasidaryti advento žibintą ir drauge išsikepti bananinių blynelių. Rubrikoje „Tėveliams” drauge skaitykime apie konfliktus ir išmokime juos spręsti.

Žurnale spausdinamos dviejų dainelių, skambančių kompaktinėje plokštelėje, natos.

 Jūsų laukia mįslės, įdomybės apie žiemą, smagios užduotėlės, kryžiažodis „Žiemos pokštas”, konkursai.

Kompaktinėje plokštelėje „Stebuklinga žvaigždė“ skamba 4 dainelės, dvi pasakos ir dainų fonogramos. CD turinį galite atsisiųsti savo kompiuterį, planšetę, slaptažodis – žurnale.

Kasdien dalinkimės geromis akimirkomis su kitais!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.