Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2018 ruduo Nr. 40 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 40
3,50 €

Aprašymas

Žurnalui „Vakaro žvaigždelė“ – 10 metų!

Rudenėlis prasidėjo – žurnaliukas atskubėjo,

Linksmas, smagus džiugins vaikus!

 

Atsivertę jubiliejinį „Vakaro žvaigždelės“ numerį sužinosite kaip gimsta žurnalas,

rasite „Vaikystės sodo“ patarimus, kaip įdomiai ir naudingai leisti laiką išvykose. „Pasakos“ rubrikoje susipažinsite su padūkėliu Pasaiba, vėl sutiksite katiną Visažinį ir smalsius vaikus, besidominčius lietuvių patarlėmis ir priežodžiais.

Išmoksite pasidaryti šventinę girliandą ir gimtadienio atvirukus.

Galėsite pasigaminti skanų ir sveiką užkandį – riešutų, sėklų ir avižų batonėlių.

 Rubrikoje „Tėveliams“ aptarsime svarbią – pirmųjų pasimatymų temą.

Jūsų laukia smagios užduotėlės ir žaidimas „Surask 39 žurnalo viršelius.“

 

Kompaktinėje plokštelėje skambanti pirmoji, „Varliuko” dainelė nuspalvins rudenį margomis spalvomis. O ar tik rudens spalvos gali būti margos? Ne! Juk ir karvytė būna marga, o pienas taip pat margas? Ne! „Pienas baltas“ - taip vadinasi antroji kompakto dainelė. Kuomet pavargsite šokti ir dainuoti, nusiraminti padės giesmelė „Visada šalia“, o po jos skambės rami lopšinė, kuri nuves jus į pasakų pasaulį. Ten rasite pasaką apie žvaigždutes, liūdesį ir apsisprendimą džiaugtis! O prie visų šių puikių kūrinėlių, taip pat rasite ir fonogramas, kurias klausant galėsite dainuoti iš visos širdies J

Linkime malonaus skaitymo ir klausymo!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.