Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

MENSA CHRISTI

Prekės kodas: GNC 20230104
15,00 €

Aprašymas

„Mensa Christi“ tai knyga, kurioje aprašoma žmogiškoji kelionė ir ėjimas tos vietos link, kur Viešpats mums, žmonėms, įkvepia vilties ir suteikia tarnystę. Kiekvienas esame pakviestas prie Kristaus stalo, pakviesti visi: sušalę – sušilti, alkani – pasisotinti, nusivylę – pasidžiaugti, apkartę – paguosti, nusilpę – sustiprėti, vieniši – rasti bendrystę.

Su šiais skaitiniais kviečiu tave skaitytojau prisėsti prie įvairių Biblijos istorijose minimų stalų – prie Adomo ir Ievos, Abraomo ir Saros, Rebekos tėvo Betuelio, Izaoko, Rachelės ir Lėjos, Jokūbo ir Labano, Egipto valdytojo Juozapo ir dešimties jo brolių, Midjano kunigo Jetro, Mozės ir Aarono, Izraelio seniūnių, karaliaus Dovydo, Izraelio tremtinių Babilone, muitininko Mato, karaliaus Erodo ir Erodiados, Simono ir fariziejaus, Mortos ir Marijos…

Tos vietos, kur prisėsime, taip pat bus įvairios – dykumoje, minioje, po ąžuolu prie Abraomo palapinės ir prie figmedžio – praeinant Jėzui, vestuvių pokylyje ir Simono Raupsuotojo namuose, prie Tiberiados ežero ir tiesiog prie Naujosios Sandoros stalo. Prisėsime, kad atrastume pažadus, įžvelgtume ne taip lengvai pamatomą Šventojo Rašto mokymo reikšmę.