Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Tikėjimo keliu

Prekės kodas: GNC
12,00 €

Aprašymas

Simona Mankevičiūtė „Tikėjimo keliu“

Tai pirmoji Simonos parašyta knyga. Joje gausu asmeninių liudijimų apie tai, jog Dievui nėra neįmanomų dalykų.  Jis kalba kiekvienam trokštančiam. Autorė dalinasi savo kelionės įspūdžiais  ir nuotykiais JAV. Ši knyga atskleidžia Dievo gerumą, Jo rūpinimąsi mumis, tapatybės atstatymą . Knyga skirta kiekvienam, kuris trokšta patirti Gyvąjį Dievą, būti sustiprintas savo tikėjimo kely. 


Atsiliepimai apie knygą:

Tikrai įkvepiantis ir nuoširdus Simonos pasakojimas apie tai, kaip nuostabiai Dievas gali veikti, kai mes pasiduodame Jo vedimui. „Tikėjimo keliu'“- tai knyga, liudijanti, jog Dievas iš tiesų yra gyvas ir gyvena tarp mūsų. 
Monika Balčikonytė  

Labai rekomenduoju perskaityti Simonos knygelę „Tikėjimo keliu“ . Asmeninis liudijimas nuostabiai atskleidžia, kaip pasiduoti Viešpaties vedimui kasdieniniame gyvenime, pažinti Jį ir  matyti Jo ženklus, būti dėmesingam bei paklusniam ir kokie yra to paklusnumo rezultatai. Istorija sužavi asmenine drąsa įveikti iššūkius. Knyga  įkvepia, džiugina, drąsina, jaudina ir stiprina pasitikėjimą Dievu ir  teikia viltį, jog pergalę gali pasiekti kiekvienas! Simona taip pat pasidalina naudinga informacija apie Dievo ginklus, Dievo vardus, spalvų, skaičių dvasinę reikšmę. 
Džaneta Navikienė