Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Pakeistas gyvenimas. Petras sutinka Jėzų

Prekės kodas: LIO
1,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Šis Biblijos komentaras paprastais žodžiais nušviečia svarbios Naujojo Testamento asmenybės – apaštalo Petro sėkmingus ir nesėkmingus žingsnius sekant Jėzumi. Kai Jėzus pirmąkart sutiko Petrą, matė, koks Petras buvo tuo metu ir kuo galėjo tapti. Taip gali nutikti ir mums. Jėzus mato, kokie esame dabar. Taip pat mato mūsų potencialą – tai, kuo galime tapti. Petras nugyveno ilgą gyvenimą, subrendo, tapo dievotu ir išmintingu ankstyvosios bažnyčios vadovu.
Šio vyro gyvenimo supratimas, panagrinėtas individualiai ar kartu su grupe, gali mums padėti keistis, tapti geresniais mokiniais. Mažiau žiurėsime i save, labiau į Dievą, geriau matysime žmonių poreikius.

Kviečiame paklausyti knygos pristatymo XFM laidoje "Po knygos viršeliu" → ČIA. 

Leidėjas- "Šviesa rytuose"   Išleidimo metai - 2014    Puslapių skaičius - 32    Formatas - 15 x 21  Svoris- 60 g   Viršelis - Minkštas