Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Nešvaistyk savo gyvenimo

Prekės kodas: GNC 120
7,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

John Piper "Nešvaistyk savo gyvenimo"

Džonas Paiperis rašo: „Aš jums pasakysiu, kas yra tragedija. Aš jums parodysiu, kaip iššvaistyti savo gyvenimą. Panagrinėkime 1998 metų vasario numerio „Reader’s Digest“ aprašytą istoriją apie porą, kuri „prieš penkerius metus, kai jam buvo penkiasdešimt devyneri, o jai penkiasdešimt vieneri, išėjo į ankstyvą pensiją. Dabar jie gyvena Punta Gordoje, Floridoje,kur plaukioja savo trisdešimties pėdų jachta, žaidžia mažąjį beisbolą ir renka kriaukles.<...>Įsivaizduokite, kaip tas kriaukles parodysite Kristui Paskutinio teismo dieną: „Žiūrėk, Viešpatie. Pažiūūūrėk į mano kriaukles!“ Va čia tai tragedija!

<...>Dievas sukūrė mus, kad gyventume vienintele aistra – visose gyvenimo srityse su džiaugsmu rodyti Jo nepranokstamą tobulumą. Iššvaistyti gyvenimą, vadinasi, nugyventi jį be tokios aistros. Dievas ragina mus melstis, mąstyti, svajoti, planuoti, dirbti ne tam, kad mus  išaukštintų, o kad mes Jį išaukštintume kiekvienoje savo gyvenimo srityje.“

Dauguma leidžia gyvenimą be aistros Dievui eikvodami jį banaliom spramogoms, gyvendami savo malonumui ir patogumui, gal net stengdamiesi išvengti nuodėmės. Ši knyga įspės jus nepasinerti į bevertį gyvenimą. Ji paskatins gyventi ir mirti giriantis Kristaus kryžiumi, o Dievo šlovę paversti vienintele savo aistra. Jei tikite, kad gyvenimas – tai Kristus, o mirtis – tik laimėjimas, perskaitykite šią knygą, mokykitės gyventi dėl Kristaus ir nešvaistykite savo gyvenimo!

Kviečiame paklausyti knygos pristatymo XFM laidoje "Po knygos viršeliu" → ČIA.

Leidėjas- "Šviesa rytuose"   Išleidimo metai - 2015    Puslapių skaičius - 188    Formatas - 14,5 x 21 cm    Viršelis - minkštas su atvartais   Svoris - 250 g