Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Ar Dievas homofobas?

Prekės kodas: RLC
5,90 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Krikščionys, Bažnyčia ir Biblija, atrodo, atsilieka nuo šiuolaikinio požiūrio į homoseksualumą. Ar Biblija draudžia homoseksualų santuokas? Kaip galime nepritarti žmonėms, kurie myli ir išreiškia tai, kokie jie yra sukurti? Ar Dievas iš tiesų yra homofobas?

Ši nedidukė, lengvai skaitoma knygelė siūlo pozityvų požiūrį ir atveria išlaisvinantį kelią pirmyn. Joje suprantamai ir paprastai paaiškinama, kaip remiantis Biblija tvirtai argumentuoti savo požiūrį į santuoką, lytiškumą ir potraukį tos pačios lyties asmenims.

Apie knygą:
2023 m. balandį pasaulio krikščionijoje įvyko istorinės reikšmės skilimas: daugiau nei trys ketvirtadaliai anglikonų nutraukė bendrystę su Kenterberio arkivyskupu. Daugiau kaip tūkstantis vyskupų ir bažnyčios vadovų, daugiausia iš Pietų šalių, atmetė naujai įvestą mokymą apie santuoką ir seksualumą kaip klaidingą, konkrečiai – tos pačios lyties porų laiminimą. „Dabarties skilimai anglikonų bendrijoje sukelti didžiulio nuokrypio nuo Viešpaties Jėzaus Kristaus Evangelijos“, – rašoma pareiškime, priimtame plačiame susirinkime Ruandos sostinėje. Semas Olberis, ordinuotas Anglijos bažnyčioje, mums, krikščionims Šiaurėje, padeda neatsilikti nuo pagrindinės krikščionybės srovės, ištikimos Dievo žodžiui, kurios laikomasi Afrikoje ir Azijoje.

Holger Lahayne,
Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčios katechetas