Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Biblijos pasakojimai apie Jėzų

Prekės kodas: GNC 278
15,00 €

Aprašymas

Sally Lloyd-Jones, Iliustravo Jago „Biblijos pasakojimai apie Jėzų

Tai istorija, persipynusi per visus Biblijos įvykius. Kad suprastume šią istoriją, turime pažinti visą Bibliją.
Jos centre – Kūdikis, nuo kurio viskas priklauso. Visos istorijos – apie Nojų, Mozę ir karalių Dovydą – šnabžda Jo vardą. Jėzus – tarsi pamesta dėlionės detalė, kurią suradus visos kitos sugula į gražų paveikslą.

Knyga „Biblijos pasakojimai apie Jėzų“ puikiai parašyta ir meistriškai iliustruota. Vaikai sužinos, kad Jėzus yra svarbiausias kalbant ne tik apie nuostabią Dievo išgelbėjimo istoriją, bet ir apie jų pačių gyvenimą.„Biblijos pasakojimai apie Jėzų“ – tai istorija, persipynusi per visus Biblijos įvykius. Kad suprastume šią istoriją, turime pažinti visą Bibliją.

Jos centre – Kūdikis, nuo kurio viskas priklauso. Visos istorijos – apie Nojų, Mozę ir karalių Dovydą – šnabžda Jo vardą. Jėzus – tarsi pamesta dėlionės detalė, kurią suradus visos kitos sugula į gražų paveikslą.

Knyga „Biblijos pasakojimai apie Jėzų“ puikiai parašyta ir meistriškai iliustruota. Vaikai sužinos, kad Jėzus yra svarbiausias kalbant ne tik apie nuostabią Dievo išgelbėjimo istoriją, bet ir apie jų pačių gyvenimą.

Sally Lloyd-Jones yra garsi knygų vaikams autorė, puikiai perteikianti biblines tiesas. Ji parašė tris vaikiškas Biblijas, kurios tapo bestseleriais. Viena iš jų – „Pirmoji kūdikio Biblija“ – pelnė Auksinio medaliono apdovanojimą. Mažiesiems skaitytojams ji yra parašiusi daug iliustruotų knygų, tarp jų – „Rankinių draugai“ ir „Laikas sakyti „Labanakt“. Sally yra kilusi iš Anglijos,
bet dabar gyvena Niujorke.

Jago – žymus knygų iliustratorius, pelnęs ne vieną prestižinį apdovanojimą. Tarp jų – 2003 metų Macmillian „Highly Commended“ už vaikiškas iliustracijas vaikams, 2004 metų Jungtinės Karalystės Iliustratorių asociacijos Sidabro apdovanojimą ir Nacionalinės knygų asociacijos „Wow!“ apdovanojimą. Su žmona ir dukrele Jago gyvena Kornvalio mieste, Anglijoje.