Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

GYVIEJI ŠALTINIAI 2024/1 (105)

Prekės kodas:
0,60 €

Aprašymas

„Gyvieji šaltiniai“: pavasaris su dėkinga širdimi (2024/1)

Šį pavasarį pirmąjį metų numerį „Gyvieji šaltiniai“ pradeda pačia nuoširdžiausia tema – PERKEIČIANTI DĖKINGUMO GALIA. Dėkingumas mūsų kasdienybei suteikia džiaugsmo ir ugdo atsparumą. Be dėkingumo tikėjimas pavirsta tuščia religine praktika, o meilė kitiems išsieikvoja. Tikras kristocentriškas, malonės įkvėptas dėkingumas užpildo beviltiškiausias gyvenimo akimirkas ir sunkias situacijas.

Kai sunku rasti atsakymus, dėkingumas įkvepia vilties ir per sunkumus besiiriančius kovotojus paverčia triumfuojančiais nugalėtojais. Dėkingumas yra sunkiai iškovota, malone perpildyta biblinė gyvensena, kurios keičianti jėga skirta tiems, kas pažįsta ir pripažįsta kiekvienos geros dovanos Davėją ir priima atperkančią Jo malonę.

„Dėkingumas moko priimti ir branginti šalia esančius žmones. Kai mes išmokstame nuoširdžiai dėkoti, mūsų elgesys tampa malonus aplinkiniams. Žmonės pradeda jaustis vertinami, svarbūs,

reikalingi, o tai padeda užmegzti bei stiprinti tikrus ir ilgalaikius tarpusavio santykius: santuokoje, šeimoje, bažnyčioje, draugų ratelyje, darbo kolektyve ar bet kurioje kitoje visuomenės ląstelėje. Dėkingumas – tikro artimo ryšio kūrėjas. Dėkingi žmonės tarsi magnetas traukia ir buria aplink save draugus, bendraminčius ar sekėjus.“ - dėkingumą įžvalgiai įvardija straipsnio autorius.

Apie tai ir dar daugiau skaitykite mūsų žurnale!

„Gyvieji šaltiniai“ laukia jūsų Gerosios naujienos Centre Vilniuje (Pylimo g. 20-10) arba internetu: www.km.lt