Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Žurnalas „Kelionė“ 2022 m. Nr. I (21)

Prekės kodas: GNC
4,50 €

Aprašymas

Žurnalas Kelionė 2022 m. Nr. I

„Visas pasaulis lenkiasi….“ – sako psichiatras psichoterapeutas Aleksandras Alekseičikas, kuris pirmajame šių metų „Kelionės“ numeryje dalinasi mintimis apie nuolankumą. Būtent apie jį daugiausiai ir kalbamės šioje „Kelionėje“, klausdami: ką iš tiesų reiškia būti nuolankiam? Kokia perskyra tarp tikro ir netikro nuolankumo? Kas yra autoritetas ir kas nutinka tuomet, kai savo autoritetą imu naudoti netinkamai? Pastaroji mintis pavedėjo iki „Nutylimos temos“ apie itin subtilų, bet gajų blogio pavidalą – dvasinį piktnaudžiavimą savo autoritetu.

Naujoje „Kelionėje“ sutiksime ir naujų autorių: profesorę ses. Ligitą Ryliškytę, SJE, kun. Mindaugą Malinauską, SJ, rašytoją Regimantą Tamošaitį. O dar pokalbiai! Čia skaitytojai galės stabtelėti ir labiau susipažinti su saleziete seserimi Liucija, menininkėmis prof. Marija Marcelionyte-Pauliuke ir pianiste Gerūta Griniūte, o pokalbyje su arkivysk. Gintaru Grušu daugiau sužinoti apie 1985 m. vykusį Baltijos taikos ir laisvės kruizą.

Šie ir kiti vertingi tekstai Jūsų laukia žurnale „Kelionė“.