Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Gyvieji šaltiniai 2018/2 (82)

Prekės kodas: LIO GŠ 82
0,60 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Gyvieji šaltiniai“: vasaros patarimai šiuolaikiniams krikščionims.

Po ilgai trunkančios kaitros visada malonu sulaukti lietaus. Jis ne tik nuplauna žemės dulkes, atgaivina vystančią augmeniją, bet ir paskleidžia malonų gaivinantį kvapą. Pojūčiai padeda suprasti, kaip nuostabiai Dievas rūpinasi viskuo, kas gyva, ir kad tai Jam brangu. Dėl to norisi džiaugtis ir Jam dėkoti, šlovinti Viešpatį Jo didybėje!

Šios vasaros „Gyvųjų šaltinių“ žurnalo numerio tema – pavojai šiuolaikinei bažnyčiai – tikrai aktuali ne tik krikščionims, bet ir pasauliui. Tai kaip laiku veikiantis indikatorius, rodantis, kokiu metu gyvename, primenantis, jog esame pačioje žmonijos istorijos finišo tiesiojoje, ir kad kelio atgal jau nebus. Ir dėl to turėtume būti budrūs ir budėti, kad eidami vis tirštėjančios tamsos migloje neįkliūtume į spąstus, piktojo paspęstus Dievo vaikams, kad tik šie nenueitų tikėjimo kelio iki galo.

Naująjį žurnalo numerį pradeda patyrusio ir išmintingo pastoriaus Alberto Latužio pamokslas „Mintys apie Kristaus Bažnyčią praeityje ir dabar“. „Mažoji Kristaus kaimenė gyvuos, kol bus kristocentriškų tikinčiųjų, kol bus žmonių, vertinančių Kristaus mokinystę, mylinčių ir gerbiančių šventą Dievo Žodį ir Jo tiesą. Kristaus Bažnyčią žlugdo savanaudiškai, paviršutiniškai nusiteikę jos nariai, bet kol joje bus žinančių, kas yra atgaila, nuolankumas, šventumas, tol Bažnyčia, globojama Gerojo Ganytojo, gyvuos.“, – užtikrina pamokslininkas.

Rubrikoje „Laikas rinktis“ Evangelinio Biblijos instituto rektorius Romualdas Babarskas straipsnyje „Apie gerbėjus ir sekėjus“ supažindina skaitytojus su tikraisiais Kristaus gerbėjais ir sekėjais. Ir čia pat iškyla klausimas: kuriems iš jų priklausote jūs? „Jėzus nesunkiai atskiria tuos, kurie vykdo Jo žodžius, nuo tų, kurie jais tik žavisi. „Gerbėjo“ statusas leidžia mėgautis kito žmogaus darbo vaisiais, pačiam nedalyvaujant jų auginimo ir brendimo procesuose. Tačiau į visa tai žvelgiant pačių dalyvių akimis, viskas atrodo kur kas rimčiau – norint pasiekti įspūdingus rezultatus reikia ne ką mažiau įspūdingų pastangų, uolumo ir nuoširdaus pasišventimo. Tam ryšis ne kiekvienas.“, – teigiama straipsnyje.

Mūsų nuolatinis autorius Holger Lahayne rubrikoje „Apologetika“ pristato straipsnį „Nenoras mokyti ir mokytis“. „Nenoras mokytis ir mokyti daro krikščionių bendruomenes pažeidžiamas. Tai tarsi atidaryti avių aptvaro vartai. Kvaila manyti, kad anapus plėšrūnų nėra. Dar kvailiau grėsmės
akivaizdoje vartų neuždaryti. Jėzus, mūsų Gerasis ganytojas, tapo Mokytoju ir pats turėjo
mokytis – savo tėvo amato, išminties, paklusnumo ir Rašto. Imkime pavyzdį iš Jo.“, – primena autorius.

Rubrikoje „Būkite budrūs!“ pastorius Valdas Vaitkevičius skaitytojams pateikia straipsnį skambiu pavadinimu „Priešas prie Bažnyčios vartų? Ne, priešas jau Bažnyčioje!“. Ir ne veltui. „(…) mūsų Viešpats numatė ateities tikinčiųjų kartų susiskaldymą. Jis įžvelgė pertapomą savo paties paveikslą,
kai skirtingos krikščioniškos denominacijos Kristaus misijoje akcentuoja vienus dalykus, apleisdami kitus.“, – rašoma publikacijoje.

Sielovados rubrikoje „Dievo rankose“ skaitytojus pasitinka Irmanto Jakubonio straipsnis „Mus perkeičianti Dievo malonė“. „Susidurdami su savo ir kitų netobulumu, ydomis ar nuodėme, galime klausti, kaip mylėti nuodėmingą žmogų ir neapkęsti nuodėmės? (…) Tuo mastu, kuriuo smerkiame
save ir kitus, tuo mastu, kuriuo neatleidžiame sau ir kitiems – tuo mastu galime apčiuopti, kiek iš tiesų tikime, kad Dievo ir tik Dievo malonė gali perkeisti mus ir kitus.“, – kviečia toliau skaityti autorius.

Rubrikoje „Geroji žinia“ skaitytojams siūloma susipažinti su kitokiomis Biblijos studijomis, kurios gali pakeisti senus Šventojo Rašto skaitymo įpročius. „Ši tarnystė visų pirma skirta krikščioniškų
bendruomenių nariams ugdyti. (…) Nuolat gilinantis į Bibliją stiprėja tikinčiųjų tikėjimas ir Dievo pažinimas, jie mokosi tarnauti kitiems ir taip prisideda prie savo bendruomenės augimo.“, – pasakoja straipsnio autorė Vita Rulinskienė.

Naujame „Gyvųjų šaltinių“ vasaros numeryje skaitytojai taip pat turės galimybę sužinoti, kas yra žydiškų šaknų judėjimas, praskaidrins nuotaiką linksmaisiais skaitiniais ir sužinos, kaip susitaikyti su Dievu. Ir labai džiaugsimės, jei mūsų skaitytojai parašys mums laiškus su nuomone apie mūsų žurnalą. Originaliausių laiškų autorių laukia dovanos!

Linkime jums malonaus ir prasmingo skaitymo!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Gyvieji šaltiniai“ ir gauti jį tiesiai į namus.