Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2023 žiema Nr. 61 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 61
4,00 €

Aprašymas

Žurnalas „Vakaro žvaigždelė“ kviečia padėti vargstančiam!

    Atsivertęs žiemos numerį sužinosi, kaip gali padėti vargstantiems, skurdžiau gyvenantiems vaikams, seneliams ar kitiems bėdos ištiktiems žmonėms. Pamatysi, kad padėdamas ir nudžiugindamas kitą žmogų, ir pats gali patirti didelę laimę bei dėkingumą.

    Žurnale tavęs laukia komiksai, vaikų mintys, kurios suteiks idėjų, kokius gerus darbus gali padaryti savo kaimynui, klasės draugui ar net nepažįstamam žmogui.

    Skiltyje „Esu ypatingas“ tavęs laukia pažintis su Kornelija, kuri negali vaikščioti, bet yra labai talentinga mergaitė.

    Rubrikoje „Pasidaryk pats“ išmoksi pasidaryti advento vainiką, o skiltyje „Laikas virtuvėje“ sužinosi, kaip pasigaminti sveikų ir skanių saldainiukų rutuliukų.

    Pasakoje „Šokoladinis katinėlis ir ratukai“ kartu su šokoladiniu katinėliu ir jo draugais pateksi į didelę pūgą, kurią pavyks įveikti nugalėjus tiranozaurą Reksą.

    Na, o skaitydamas pasaką „Zuikis Pūkis mokosi būti dosnus“ sužinosi, koks dosnus ne tik kiekvienam zuikiu, bet ir visiems kitiems savo kūriniams yra mūsų Kūrėjas.

    Ir žinoma, kaip visada, žurnale tavęs laukia konkursas, eksperimentas, spalvinimo bei užduotėlių puslapiai.

Žurnalo priede – muzikinėje kompaktinėje plokštelėje „Jau žiema“ skamba dvi dainos, giesmė, lopšinė bei pasakos.