Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2016 ruduo Nr. 32 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 32
3,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienas

Aprašymas

„Vakaro žvaigždelė“ (2016 m.,ruduo, Nr. 32)  

Ruduo jau spalvina margai lapus, o „Vakaro žvaigždelė“ skuba pas vaikus!

Šiame numeryje rasite Mažosios ląstelės pasakojimą apie žmones, pasaką „Domas ir keistieji akiniai“, žaidimą „Pagalvok ir atsakyk“, smagių užduotėlių, sraigių kalbos kultūros pamokėles, paaugusių pokalbį tema „Kaip jaučiuosi, kai tėvai pykstasi?“ Sužinosite, į kokius nematomus spąstus patenka rūkantis žmogus. Taip pat išmoksite pasigaminti skanių avižinių sausainių ir patys pasidaryti emocijų veidukus.

Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė „Zuikių šeimynėlė“. Mielos dainelės, muzikinė pasaka, radijo paveikslėlis iš vaikų gyvenimo apie rastą piniginę, cigaretės pasakojimas, naminių gyvūnų balsai – visa ši garsinė medžiaga skirta vaikams ir visai šeimai.

Visai nebaisi rudens dargana drauge su „Vakaro žvaigždele“!

1. Daina „Ruduo ateina“

2. Daina „Zuikių šeimynėlė “

3. Daina „Ar žemėje rojus yra “

4. Pasaka „Kiškio kepurėlė“

5. Radijo paveikslėlis „Atsiprašau, jūs pametėte piniginę“

6. „Cigaretės spąstai “ (ištrauka iš radijo laidos „Vakaro žvaigždelė")  

Naminių gyvūnų balsai (III)

8. Višta ir viščiukai

9. Gaidys

10. Dainos „Zuikių šeimynėlė“ garso takelis

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.