Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2015 pavasaris Nr. 26 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 26
-1 %
2,00 € sena kaina 2,02 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Skruzdėlytės darbštuolės pristato naują žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ numerį!

Atžygiavęs pavasaris jau mėto savo spalvotus pėdsakus, saulė vis dažniau lepina šiluma ir žarsto daugybę laimės spindulių, nuotaika gerėja, šypsenos platėja, – ir mes skubame pasidalinti džiugia naujiena: didžiuosiuose prekybos centruose jau galite įsigyti naująjį žurnalo ,,Vakaro žvaigždelė“ numerį.

Žurnalo viršelis dvelkia pavasariška gaiva ir žaismingumu, o skruzdės darbštuolės primena, kad tai laikas, kuomet viskas atsinaujina: tiek bundanti gamta, tiek aplinka, tiek ir patys žmonės.

Šis numeris yra ypatingas, nes kvepia pavasariu ir skelbia apie ateinančią didžiulę šventę – Šv. Velykas, Jėzaus Prisikėlimą. Skaitytojų laukia daug įdomybių: atmintį lavinantis kortelių žaidimas, straipsneliai apie sugebėjimą išklausyti ir malonumų atidėjimo dėsnį, pasaka „Domas ir Tinginys“, močiutės receptas „Piemenėlių sausainiai“, pasakojimas apie Paežerių dvarą bei daug smagių užduotėlių. Žurnale spausdinamos gražiai iliustruotos dviejų dainelių natos su gitaros akordais. Daina „Medžiai auga“ skirta patiems mažiausiems. Klausydami dainelės  drauge su savo vaikučiais rankomis galite „auginti medžius“, įsiklausykite į dainelės žodžius ir fantazuoti, judėti pagal muziką.

Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė, joje skamba 4 dainelės, 3 pasakos bei dirvinio vieversio ir pempės balsai.

Žurnalas „Vakaro žvaigždelė“ – puikus vaikų draugas!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.

Išleidimo metai - 2015    Puslapių skaičius - 40    Formatas - 21 x 28   Viršelis - Lankstus    Svoris - 150