Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2014 vasara Nr. 23 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 23
-26 %
1,50 € sena kaina 2,02 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Vasaros numeris su kompaktine plokštele „Vasaros atostogos“.

Puikių dailininkų, rašytojų, muzikantų ir dainininkų komanda dovanoja jums savo kūrybą – žurnaliuką su kompaktine plokštele „Vasaros atostogos“.
Drauge su debesėliu aplankysite gražiausias Aukštaitijos vietas. Mergaičių rubrikoje Gintarė sutaikys drauges dviem sakiniais. Bet kartais to neužtenka. Kviečiame mergaites pasidalinti savo patirtimi - kaip sutaikyti drauges ir kaip draugauti trise.
Žaisdami kortelių žaidimą „Puiki atmintis“ ne tik lavinsite savo regimąją atmintį, bet ir susipažinsite su apaštalo Pauliaus gyvenimo įvykiais tuo metu, kai jis dar buvo vadinamas Sauliumi.
 Linksmieji draugai – šuniukas ir lapiukas – pamokys, kaip pasidaryti kaleidoskopą. O Robotikos mokykla berniukams pasiūlys pasidaryti automatoną.
Skaitydami žurnalą sužinosite, kas yra garsinė knyga, kokią pagalbą ji teikia akliesiems ir kada pradėtos leisti pirmosios garsinės knygos Lietuvoje. Kiekvienam kūdikiui Laiko Valdovas dovanoja visą maišą laiko. Kas atsitinka, kai laikas maiše ištirpsta, sužinosite perskaitę pasaką „Visas maišas laiko“ (ji skamba ir žurnalo kompaktinėje plokštelėje „Vasaros atostogos“). Karštą vasaros dieną jus atgaivins ledų sumuštiniai,, o galvosūkiai ir užduotėlės skatins jaunąjį skaitytoją pamąstyti ir atsakyti į aktualius klausimus.
Žurnale spausdinamos 4 dainelių natos su gitaros akordais. Vaikams patinka dainuoti ir drauge rodyti judesius. Todėl iliustruodami giesmelę „Nuo ryto aušros“ ir dainelę „Šviečia saulytė“ pavaizdavome ir judesius. O jeigu vaikas ar suaugęs mokosi groti gitara, jis galės atlikti „Vakaro žvaigždelės dainą“ ir nuostabią „Jūros bangų lopšinę“, nes yra spausdinami ir gitaros akordai. Kompaktinėje plokštelėje skamba aukščiau paminėtos dainelės ir jų garso takeliai, pasaka „Visas maišas laiko“, muzikinis radijo spektaklis „Vilius ir Milė“ (apie vaikų draugystę, pavydą, patyčias) ir pasakojimas iš Senojo Testamento „Dievas laimina Abraomą“. Taip pat išgirsite, kaip gieda lakštingala, švilpauja volungė ir čirškia kregždės.

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.

Išleidimo metai - 2014    Puslapių skaičius - 40    Formatas - 21 x 28     Viršelis - Lankstus     Svoris - 150