Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2014 pavasaris Nr. 22 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 22
-26 %
1,50 € sena kaina 2,02 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Pavasarinis numeris su kompaktine plokštele „Pavasario kačiukai“.

Rubrikoje „Tikrai tikrai“ vaikai keliaus su Jėzumi ir jo mokiniais švęsti Velykų į Jeruzalę. O kūrybinės užduotėlės padės prisiminti svarbiausius įvykius likus vienai savaitei iki Velykų. Žurnalo puslapiais su vaikais nori keliauti nauji draugai: triušiukas, šuniukas ir lapiukas. Naujoje rubrikoje „Grybaujam po... tarmes“ triušiukas kalbasi su etnologe Gražina Kadžyte apie. Lietuvos tarmes (kiek jų yra, kaip tarmės susiformavo, ar galima rašyti tarmiškai). O rubrikoje „Žinių lagaminas“ debesėlis pasakoja apie Suvalkijos nuostabų kraštovaizdį ir lankytinas vietas. Taip pat žurnale skaitytojai kviečiami padaryti liečiamąją knygelę ir ją padovanoti silpnaregiams ir neregiams vaikams.
„Muzikinė kelionė pasirinkimų labirintu“ – tai dainelės, užduotėlės, galvosūkiai, žaidimas „Pagauk vagį“. Pasirinkimų labirinte vaikų laukia ir kitos rubrikos: „Šiltas bendravimas“ kviečia pasigaminti velykinį desertą, o „Linksmieji draugai“ (šuniukas ir lapiukas) pamokys, kaip nebereikalingą daiktą atnaujinti ir suteikti jam naują prasmę. Pavyzdžiui, kaip tuščią stiklainį paversti puošniu indeliu. Situacija „Mergaičių kambaryje“ yra vienas iš pavyzdžių, kaip patys vaikai įkvepia bendraamžius skaityti. Berniukų rubrikoje – žinios apie tai, ką įdomaus galima sužinoti ir sukurti „Robotikos mokykloje“.
Žurnalo priedas - kompaktinė plokštelė „Pavasario kačiukai“. Joje skamba ne tik 6 dainelės, įdomios istorijos, kalba cigaretė, bet apie save pasakoja mažas žmogutis mamytės pilvuky.

1. Daina „Trys meškiukai“
2. „Lopšine“
3. Daina „Velyku saulute“
4. Daina „Sakalai“
5. „Angeliuko dainele“
6. Daina „ Paleisk pavyda“
7. Mažo žmogucio pasakojimas
8. Pasaka „Širdies šiluma“
9. Kaip mergaite gelbejo
tevus iš cigaretes pinkliu
10. „Tikrai tikrai“ 17 dalis
Daineliu garso takeliai
 
Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.
 
Išleidimo metai - 2014    Puslapių skaičius - 40    Formatas - 21 x 28     Viršelis - Lankstus     Svoris - 150