Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2023 ruduo Nr. 60 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 60
4,00 €

Aprašymas

Žurnalas „Vakaro žvaigždelė“ kviečia vaikus daryti gerus darbus! 

Atsivertęs rudens numerį sužinosi, kaip svarbu ir smagu padaryti gerą darbą ir taip nudžiuginti mamą, tėtį, brolį, sesę, senelius. Juk šeima yra pats brangiausias turtas mūsų gyvenime!

Žurnale taip pat rasi gausybę patarimų, ką daryti, kad išsaugotum tvirtą ir gražią draugystę.

Be to, tavęs laukia ypatinga pažintis su klausos aparatą nešiojančiu Jokūbu ir jo šeima. Na, o rubrikoje „Kuriu Lietuvą!“ sužinosi, kokių svarbių ir įdomių dalykų išmoksta jaunieji ateitininkai.

Skaitydamas pasaką „Šokoladinis katinėlis ir pirštų abėcėlė“ kartu su šokoladiniu katinėliu ir jo draugais kaip tikras detekyvas suseksi bjaurius tiranozauro Rekso spąstus. Na, o pasinėręs į nuotykius su zuikiu Pūkiu atrasi, kad nepaisant skirtumų zuikiai kaip ir žmonės yra labiau panašūs nei skirtingi.

Rubrikoje „Pasidaryk pats“ pasinaudojęs monotipijų technika atrasi nuostabų spalvų pasaulį.  Skiltyje „Laikas virtuvėje“ lengvai pagaminsi salotas iš rudens gėrybių.

Ir, žinoma, žurnale tavęs laukia konkursai, komiksai, eksperimentas, dainų natelės, spalvinimo bei užduotėlių puslapiai. Spalvingo tau rudens kartu su „Vakaro žvaigždele“!

Žurnalo priede – muzikinėje kompaktinėje plokštelėje „Aš negaliu sustot dainuot“ skamba linksmos dainos bei pasakos.