Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2022 vasara Nr. 55 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 55
3,50 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Keliaukime į žinių ir kūrybos šalį su žurnalu „Vakaro žvaigždelė”!

Atsivertę naują vasaros žurnalo numerį rubrikoje „Pasaulis vaiko akimis“ sužinosite apie žodžius stebukladarius, kuriuos vaikai turėtų sakyti kiekvieną dieną. Rubrikoje „Senosios pelėdos žinios“ pelėda Ubė supažindins su laiku ir laikrodžiais. Rubrikoje „Saugau ir esu saugus“ mokysimės ketureilių apie pagalbos numerį 112. Pasakos skyrelyje karalius Jogurtalius matuos savo karalystės plotą ir išmoks rodyti gerumą. Rubrika „Jaunieji tyrinėtojai“ atskleis faktus apie atsitiktinumo teoriją. O ar reikia matematikos žinių virtuvėje, skaitykite rubrikoje „Laikas virtuvėje“. Įtemti smegenis ir pasukti galveles kvies  „Mąstyk ir žinok“ rubrika.

Dainelių natos, užduotėlės, konkursai ir kitos žinios – visa tai Jūsų laukia šiame 55-ame numeryje.
Žurnalo priede – muzikinėje kompaktinėje plokštelėje „Graži dienelė” skamba linksmos dainos ir dvi pasakos.

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.