Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2020 ruduo Nr. 48 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 48
3,50 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

„Vakaro žvaigždelė“ (2020 m., Nr. 48)

Atsisiųsti kompaktinės plokštelės (Nr. 48) turinį galite čia. Slaptažodis žurnale.

Ruduo su „Vakaro žvaigždelė“ žurnalo numeriu! 

Rudens žurnalo numeryje mažieji skaitytojai susipažins su viršelio dailininkais Martynu ir Edita bei su supertėčiu Simonu. Sužinos, ką galima veikti miške ir kartu su šuniuku Ramsiu leisis į Šiaurės Amerikos žemyną. Ar žinai, kad tavo pabodęs žaislas gali nudžiuginti tavo draugą, tad kviečiu į žaislų mainų dieną. Labai paslaptingai skambantis žaidimas  „žodžiažaidimiai” nustebins ir norėsis, kuo daugiau sugalvoti įdomių žodžių.

Taip pat Vakaro žvaigždelė kviečia kuo dažniau išeiti pasivaikščioti ir rudenį užfiksuoti nuotraukose. Prisirinkus sode obuolių, iš daržo prisirovus morkų, pasigaminsite skaniausius ir sveikuoliškus keksiukus.

Tėveliams būtina paskaityti pasaką „Mano svajonių Tipiti“ vaikučiams prieš miegą bei psichologės straipsnį „Ech, jei tik būčiau galėjęs“.

Ir tai dar ne viskas! Žurnale rasite dainelės ir lopšinės natas, daug užduotėlių ir konkursą.

Linkiu žurnale rasti gražių rudeniškų spalvų ir pasisemti daug žinių.

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.