Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2019 pavasaris Nr. 42 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 42
3,50 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Su pavasariniu vėjeliu žurnaliukas skuba pas visus! 

Atėjęs pavasaris jau budina gamtą, saulė vis dažniau lepina šiluma ir žarsto daugybę laimės spindulių, nuotaika gerėja, šypsenos platėja, – ir mes skubame pasidalinti džiugia naujiena: jau išleistas pavasario žurnalo ,,Vakaro žvaigždelė“ numeris.

 Šio numerio pagrindinė tema: Draugystė.
„Vaikystės sodo“ rubrikoje rašoma apie draugystę ikimokykliniame amžiuje.
Rubrikoje „Pasaka“ skaitykite apie pelėdžiukę Ūkę Pūkę (ištrauka iš Zanes Zustos knygos „Ūkė Pūkė grįžta namo”, leidykla debesuganyklos.lt).
Straipsnyje „Kurmiukas pavasario rytą” pagrindinis veikėjas - linksmasis kurmiukas pabunda iš žiemos miego ir budina visus miško gyventojus.
Naujoje rubrikoje „Draugystės skrynelė” išmoksite mandagių žodžių, kuriuos kasdien reikia tarti ne tik draugams, bet ir kitiems žmonėms.

Rubrikoje „Aš tarp draugų” susipažinsite su Šiaurės Airijoje gyvenančiais tautiečiais ir sužinosite, ką jiems reiškia draugystė.
Rubrikoje „Nudžiugink draugą” gaminsite draugystės žemėlapį iš akmenukų.
Rubrikoje „Bendraujame skanaudami”  jūsų laukia sveikuoliškų sumuštinių receptas.
Rubrikoje „Tėveliams” skaitysite straipsnį „Kas mano geriausia draugė?.. Arba Draugystė veža“.
        Jūsų laukia dviejų dainelių natos, smagios užduotėlės, žaidimas su kauliukais, bei konkursai.
Žurnalo priedas – kompaktinė plokštelė „Geriausias draugas“, kurioje skamba linksmos dainelės ir įdomios, prasmingos pasakos.  Taip pat galite atsisiųsti kompaktinės plokštelės (Nr. 42) turinį tiesiai į savo kompiuterį ar telefoną. Slaptažodis žurnale.
Linkime malonaus skaitymo ir klausymo!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.