Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vakaro žvaigždelė. Žurnalas vaikams 2017 ruduo Nr. 36 + CD

Prekės kodas: GNC VŽ 36
-33 %
2,00 € sena kaina 3,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Rudenį vaikams smagu su nauju žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ numeriu!

Rudens numeryje kartu su Vyčiu ir Kotryna prisiminsite vasaros atostogas ir pakeliausite po gražiausius Lietuvos kampelius („Žinių lagaminas“).

Atsivertę rubriką „Saugus eismas“, išmoksite teisingai segėti atšvaitus.

Sužinosite, koks žymus Lietuvos kompozitorius ir dailininkas muziką kūrė spalvomis, o dailės drobes tapė muzikos garsais („Lietuvos kompozitoriai").

Lietuvių kalbos kultūros rubrikoje „Sraigių pamokėlės“ sužinosite, jog žodžiai, kaip ir augalai, gali prigyti ir neprigyti.

Skaitydami pasaką „Bandelių fabrikas“ patirsite smagių  nuotykių, o patekę į Abraomo stovyklą, galėsite atlikti dėmesį lavinančias užduotis. Taip pat žurnale išmoksite pasigaminti grikių blynus, iš rėmelio nuotraukai pasidarysite kalendorių, dalyvausite žaidime „Ieškok ir surask“.

Žurnale dvi rubrikos, skirtos tėveliams ir pedagogams.

„Vaikų linijos“ psichologė pataria tėvams, kaip elgtis, jeigu jų vaikas tyčiojasi iš bendraamžių („Kodėl mano vaikas?“)

Naujoje rubrikoje „Vaikystės sodas“ patarimai, kaip ugdyti emocinį intelektą.

Linkime malonaus skaitymo!

Dėmesio - naujiena!!!

Kompaktinėje plokštelėje skamba dvi terapinės relaksacinės pasakos – „Žalia pasaka“ ir „Plunksnelės kelionė“. Šios pasakos pakvies jus į nuostabų pasaulį, pilną gamtos garsų ir spalvų. Pasakos atpalaiduoja, nuramina, pozityviai nuteikia įvairaus amžiaus klausytoją.

Patarimas suaugusiems, pavargusiems nuo darbų: vakare užsidėkite ausines, užsimerkite ir klausykitės. Pajusite, kaip pasimiršta visi dienos rūpesčiai, o Jūsų miegas bus ramus ir saldus.

Giesmelę „Tavo meilė“ ir dainą „Kačiukas prie lango“ galima atlikti rodant judesius.

 

Kviečiame internetu klausytis radijo laidos „Tikrai tikrai“ (27 dalis). Išgirsite istoriją iš Senojo Testamento: „Juozapas paskiriamas Egipto valdytoju“ (Pradžios knygos 41 ir 42 skyriai)

http://www.zvaigzdele.lt/biblija-vaikams/tikrai-tikrai
 

Plunksnelės kelionė

  1. Giesmelė „Tavo meilė“
  2. Daina „Namie“
  3. Daina „Kačiukas prie lango“
  4. Lopšinė „Svirplys”
  5. Pasaka „Žalia pasaka“
  6. Pasaka „Plunksnelės kelionė“
  7. „Stelmužės ąžuolo pasakojimas“
  8. Ištrauka iš M. K. Čiurlionio simfoninės poemos „Miške“
  9. Giesmelės „Tavo meilė“ garso takelis
  10. Lopšinės „Svirplys“ garso takelis

Žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ priedas (Nr. 36, 2017 m., www.zvaigzdele.lt)

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Vakaro žvaigždelė“. Taip sutaupysite, o po prenumeratos apmokėjimo pirmą žurnalą gausite teisiai į pašto dėžutę jau rugsėjo, gruodžio, kovo ar birželio mėnesį - priklausomai nuo to, kuris mėnuo nuo užsakymo bus artimiausias.