Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Tiesiog Geroji Naujiena

Prekės kodas: GNC 163
10,30 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

N. T. Wright "Tiesiog Geroji Naujiena"

Daugelis žmonių mano, kad Evangelija yra tai, jog tikėdami Jėzumi būsime išgelbėti iš pragaro ir po mirties pateksime į dangų. Bet ar gali būti, kad Biblija iš tiesų moko kitaip? Kas, jei Geroji Naujiena, kurios Jėzus atėjo paskelbti, yra kur kas didesnė, geresnė ir apima kur kas daugiau negu tiesiog tai, kas vyksta mums mirus? Perkamiausių knygų autorius, anglikonų dvasininkas N. T. Wright‘as atskleidžia, kas iš tiesų yra Evangelija ir kaip ji gali pakeisti tiek mūsų šiandieną, tiek rytojų.

N. T. Wright‘as yra buvęs Anglijos bažnyčios Darame vyskupas, vienas žymiausių pasaulyje Biblijos tyrinėtojų. Šiuo metu jis vadovauja prie Šv. Andriaus universiteto veikiančios Teologijos mokyklos Naujojo Testamento ir ankstyvosios krikščionybės katedrai. Dvidešimt metų jis dėstė Naujojo Testamento temą Kembridžo, Makgilio ir Oksfordo universitetuose, dalyvavo ABS News laidose, taip pat televizijos laidose Dateline, The Colbert Report ir Fresh Air. Jis yra ne vieną apdovanojimą pelnęs knygų Surprised by Scripture („Šventojo Rašto nustebintas“), The Case for Psalms („Psalmių byla“), How God Became King („Kaip Dievas tapo Karaliumi“), Simply Jesus („Tiesiog Jėzus“), After You Believe („Patikėjus“), Surprised by Hope („Nustebintas vilties“), Simply Christian („Tiesiog krikščionis“), Scripture and the Authority of God („Šventasis Raštas ir Dievo autoritetas“), The Meaning of Jesus („Jėzaus reikšmė“) autorius bei šiuolaikinio Naujojo Testamento vertimo The Kingdom New Testament („Karalystės Naujasis Testamentas“) vertėjas. Jis laikomas žymiausiu

apologetu po C. S Lewis‘o. Turbūt geriausias jam skirtas pagyrimas skamba taip: „Kai Raitas kalba, pamokslauja arba rašo, žmonės išvysta Jėzų, ir jų gyvenimas keičiasi.“ (Christianity Today) ; „Viena nuostabiausių asmenybių krikščioniškosios minties pasaulyje.“ (Time); „Žymiausias pasaulyje Naujojo Testamento tyrinėtojas.“ (Newsweek); „Kai žymiausias šių dienų Naujojo Testamento teologas turi pasakyti ką nors naujo, tai nepraslysta pro akis skaitytojams.“ (The Christian Chronicle)

Leidėjas- Upė    Išleidimo metai - 2017    Puslapių skaičius - 192    Formatas – 14,5 x 21,5 cm    Viršelis - Kietas    Svoris – 300 g