Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

GYVIEJI ŠALTINIAI 2023/3 (103)

Prekės kodas: LIO GŠ
0,60 €

Aprašymas

„Gyvieji šaltiniai“: ruduo pasitinkant orią senatvę (2023/3)

 

Nuo seno žinoma, jog rudenį keičiantis medžių lapų spalvai, vėstant ir trumpėjant dienoms, ypač ilgesniais vakarais ieškome ramybės ir nugrimztame į apmąstymus. Iš vaikystės prisimenu savo senelį, kambaryje prie stalo palinkusį prie laikraščio, ir šalia mikliai mezgamų kojinių virbalus judinančią močiutę… Taip, šį kartą jaukiai pakalbėsime apie gyvenimo rudenį, o „Gyvųjų šaltinių“ numerį nuspalvinome senjorams aktualia tema – ORI SENATVĖ VIEŠPATYJE.

 

Gyvenimo ruduo gali būti suprantamas kaip pamažu gęstantis pasiruošimo iškeliauti laikotarpis, bet su Dievu šis metas gali tapti aukso amžiaus tarpsniu, kai širdyje uždegtas tikėjimo žibintas negęsta, o jau beveik regima amžinybės patirtis skatina tvirtai laikytis Kristaus artume.

 

„Senėjimas daugeliui žmonių gali kelti baimę. Vakarų kultūroje senatvė paprastai nėra gerbiama ar vertinama. Į senus žmones žiūrima kaip į besiskundžiančius, reikalaujančius dėmesio, apsunkinančius ir nenaudingus (…) Dėl senėjimo jaučiama baimė ir atgrasumas, o mūsų visuomenėje į senatvę žiūrima kaip į socialinę problemą, kurią reikia spręsti nuolaidomis, centrais, programomis, bendruomeniniais būstais ir psichologine pagalba pagyvenusiems žmonėms. Tačiau

Biblija į tai žvelgia kitaip“, – apie geriausią senėjimo patirtį pasakoja autorė.

 

Apie tai ir dar daugiau skaitykite mūsų žurnale!

 

„Gyvieji šaltiniai“ laukia jūsų Gerosios naujienos Centre Vilniuje (Pylimo g. 20-10) arba internetu: www.km.lt