Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Našlaičio dvasią begydant"

Prekės kodas: GNC 225
10,40 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Leif Hetland "Našlaičio dvasią begydant"

 

GRĮŽK NAMO PAS SAVO TĖVĄ. Jis laukia tavęs!

Viskas, kas Dievo Tėvo, yra ir mūsų! Šią valandą visa kūrinija dejuoja nekantraudama, kada bus apreikšti Dievo sūnūs ir dukros. Laikas mums tapti tais, kokiais išties ir esame pašaukti būti, kad visa kūrinija galėtų sugrįžti į Dievo Tėvo namus.

Dievas Tėvas niekada neketino palikti mūsų našlaičiais – be Tėvo ar be namų. Tegul skaitant „Našlaičio Dvasią begydant“ jums atsiveria apreiškimas, kaip gyventi tapatų savo, kaip Dievo Tėvo vaiko, gyvenimą. Našlaičio dvasia negali būti išvaryta. Ją įmanoma pakeisti tik meile, nes tobula meilė išveja visas baimes.

LEIFAS HETLANDAS yra „Pasaulinės misijos“ (Global Mission Awareness) įkūrėjas ir prezidentas. Ši tarnystė tarptautiniu lygiu siekia perduoti Dievo meilę, išgydymą ir skleisti apaštališkąją valdžią, kuri remiasi Dievo Karalystės šeimos samprata. Leifas, kaip šiuolaikinių misijų pirmtakas, atnešė Gerąją Naujieną į pačias dvasiškai tamsiausias pasaulio vietas. Jo tarnystės dėka buvo išgelbėta daugiau nei milijonas sielų. Leifas su žmona Jennifer gyvena netoli Atlantos, Džordžijos valstijoje, JAV, kur jie tęsia savo tarnystę, paliesdami nesuskaičiuojamą daugybę žmonių gyvenimų.

Leidėjas – „Upė“  Išleidimo metai - 2017   Puslapių skaičius – 168  Formatas – 14 x 21,1 cm   Viršelis - Minkštas    Svoris - 180 g