Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Tavo artume

Prekės kodas: GNC 50
7,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Tad po 8 metų pertraukos pasirodęs naujų jos kūrinių albumas „Tavo artume“ yra labai lauktas visų Angelės talento gerbėjų. Kiekvienas albumo akordas ir teksto žodis yra nugludintas ir savo vietoje. Čia nieko nėra atiduota atsitiktinumui. Negana to, albumą galėtume pavadinti gerąja prasme „bažnytiniu“ (ne vien todėl, kad albumas skirtas Londono lietuvių šv. Kazimiero bažnyčios, kurioje dažnai ir gieda A. Joknytė, 100 m. jubiliejui.), nes jame girdime šlovinimo, meditatyvinės ir iš kontempliatyvios patirties gimusias giesmes.

Angelės Joknytės kūrybai yra būdingas skaidrumas ir vilties prošvaistė. Visi šie dalykai atpažįstami ir naujajame darbe. Neveltui ant albumo viršelio matome kalnuose prisiglaudusį vienuolyną. Erdvė „Tavo artume“ – skiriamasis bruožas. Ji jaučiama muzikoj, tekstuose, visoje albumo atmosferoje.

Šis albumas – tai bandymas gyvenimo su Dievu patirtį įženklinti muzikos kalba. Tai pasakojimas apie tikėjimo kelionę, piligrimystę, kurią atlieka dievoieškos apimta siela. Prieš klausytojo akiračius atsiveria visas šis kelias, su visais jo posūkiais, nuovargiais ir stabtelėjimais, skubra ir lūkesčiais. Čia galime rasti kūrinių, kurių aprėptis siekia nuo šlovinimo patetikos iki tamsiosios nakties, nuo sužeistos dvasios dejonės iki išgydytos širdies krykštavimo, nuo stovėjimo prie Nukryžiuotojo šono iki Prisikėlimo džiūgavimo. Viskas, kas patiriama sutikus pasilikti Dievo artumoje, sutikus trokšti.Tomas Viluckas

Kūrinių sąrašas:

01. Kristui Karaliui
02. Ačiū Tau
03. Šlovinkit Dievą
04. Būt su Tavim
05. Pabusk, mano siela
06. Orante
07. Trumpa malda
08. Viešpats — mano šviesa
09. Ateikit prie vandens
10. Ištikimoji Meilė
11. Dėkokite Viešpačiui, Aleliuja!
12. Būk pašlovintas
13. Į Tave
14. Dievo Avinėli
15. Gailestingumui
16. Tamsiąją naktį (Šv. Kryžiaus Jonas)