Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Papildoma informacija:

Būkim Dievo žiburiai!

Prekės kodas: GNC 13
5,80 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

VALIO "Būkim Dievo žiburiai!"

Muzikinis projektas vaikams "Valio" prieš 10 metų prasidėjo Suomijoje pavadinimu "JIPPI". Moteris, vardu Outi Rossi, įkūrė vaikų chorą, kuriame iš pradžių dainavo tik 3 vaikai. Po truputėlį vaikai rinkosi ir choras augo. Dauguma dainų, kurias dainavo choras, sukūrė Outi Rossi ir kai kurias – Lasse Heikkilä. Muziką rašė ir aranžavo – kompozitorius Lasse Heikkilä. Outi Rossi ir Lasse Heikkilä pasiūlė daugelyje bažnyčių Suomijoje įkurti vaikų chorus. Bažnyčios priėmė pasiūlymą ir pradėjo rengti vaikų chorus. Kiek vėliau šis projektas ir chorai buvo pavadinti "Valio", tai reiškia: "Valio! mums pavyko!"

Suomijoje organizuojami dideli "Valio" koncertai, šventės, per kurias iš artimiausių miestų ir gyvenviečių suvažiuoja chorai "Valio" ir koncertuoja kartu su orkestru – gyva muzika. Kartą metuose Suomijoje vyksta "Valio" koncertas, kuriame suvažiuoja chorai iš visos Suomijos. Tokiame koncerte dalyvauja 1000 vaikų ir apie 200 orkestro dalyvių.

Giesmės "Valio" išverstos jau į 20 kalbų ir daugelyje šalių jau buvo surengti "Valio" koncertai: Norvegijoje, Švedijoje, Rusijoje, Rumunijoje, Azerbaidžane, Bulgarijoje, JAV, Izraelyje ir, žinoma, Lietuvoje.

Kūrinių sąrašas:

01. Aiškiai šviečia
02. Viešpats ir Karalius
03. Būkim Dievo švyturiai
04. Jėzau, ugnį įžiebki
05. Spalvos
06. Karalius Tu
07. Jėzus – mano Viešpats
08. Kodėl?
09. Eikim, dirbkime kartu
10. Ten danguj aukštai aukštai
11. Bus ateity viena diena
12. Valio!

Svetainė internete: http://www.jippiimissio.fi

Leidėjas: Gerosios Naujienos centras, 2009