Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Žmonos maldų galia

Prekės kodas: UPĖ
11,00 €

Aprašymas

Pirmoji leidyklos „Upė“ knyga – Stormie Omartian „Žmonos maldų galia“

Graužatis dėl santuokos visiškai nieko nekeičia... Užtat  malda gali pakeisti viską.

Šiandien susiduriant su begale iššūkių ir sunkumų, darni santuoka gali atrodyti visiškai neįmanomas dalykas. Tačiau Dievui patinka daryti tai, kas neįmanoma, jei tik Jo prašome! Knygos autorė Stormė Omartian dalijasi asmenine patirtimi apie tai, kaip Dievas stiprino jos pačios santuoką nuo tos dienos, kai ji ėmė uoliai melstis už savo vyrą, užtardama tokias jo gyvenimo sritis, kaip:

   •     santykiai su Dievu;

   •     emocinė ir fizinė sveikata;

   •     reputacija ir išmėginimai;

   •     prioritetai ir tikslai;

   •     darbas ir finansai;

   •     ateitis.

Tokią atkuriamąją maldos galią vedybiniame gyvenime turėtų įvertinti kiekviena moteris, trokštanti artimesnio ryšio su savo vyru. Be tikrų pavyzdžių, iliustruojančių kasdienį gyvenimą, autorė kiekviename knygos skyriuje pateikia ir maldos pavyzdį bei Šventojo Rašto eilutes, kuriomis galima remtis meldžiantis. Autorės patirtis ir požiūris į maldą įkvėps, sustiprins moteris, padės joms pasikliauti Dievo pažadais atkurti, atnaujinti santuoką ir joje augti.

Stormė Omartian – bestselerių serijos apie maldos galią (The Power of a Praying®) autorė. Parduota daugiau nei 28 mln. jos knygų. Didžiausios sėkmės sulaukė The Power of a Praying® Husband („Vyro maldos galia“), Lead Me, Holy Spirit („Vesk mane, Šventoji Dvasia“), Prayer Warrior („Maldos karys“), The Power of a Praying® for Your Adult Children („Maldos už savo suaugusius vaikus galia“). Stormė su vyru Maiklu santuokoje gyvena daugiau nei keturiasdešimt metų, turi du suaugusius vaikus.

Išleidimo metai - 2018    Puslapių skaičius - 214    Formatas - 14 x 21     Viršelis - Minkškas    Svoris - 310