Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Svajonių komandos kūrimas

Prekės kodas: GNC 242
11,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Patrick Lencioni

Svajonių komandos kūrimas

 Patrick Lencioni, vienas iš Pasaulinės lyderystės konferencijos pranešėjų, pristato unikalų modelį, padėsiantį komandų lyderiams įžvelgti neigiamą įtaką komandoms darančias jėgas ir nukreipti jas tinkama linkme. Perskaitykite šią knygą ir jau kitą dieną į savo komandą pažvelgsite kitomis akimis. Knygoje kalbama apie komandinį darbą, o ne finansus, nes ne technologijos ir net ne strategija yra svarbiausia siekiant tikslų. Sklandžiam komandiniam darbui trukdo penkios pagrindinės žmogiškosios ydos, kurias pristato P. Lencioni. Autoriaus manymu sukurti stiprią komandą nėra sudėtinga, reikia tik kasdienio nuoseklaus darbo.

Šioje knygoje save atpažins kiekvienas įmonės direktorius ar vykdomasis vadovas. P. Lencioni išgrynina problemas, kurios net talentingiausioms komandoms trukdo dirbti visu pajėgumu.

 

Išleidimo metai – 2017    Leidėjas – Alma littera Puslapių skaičius – 240     Formatas – 15 x 22     Viršelis - Kietas    Svoris – 390 g