Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Santuokos vadovas

Prekės kodas: GNC 102
10,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Lengvai skaitoma knyga, skirta pasiruošti santuokai, jai puoselėti ir netgi "sulopyti", jei reikia.

Šioje knygoje rasite begalę naudingų praktinių patarimų.
Ar įmanoma susituokus su vienu žmogumi nugyventi visą gyvenimą ir būti laimingam? Kaip spręsti konfliktus? Kaip atrasti arba atgaivinti intymumą lytiniuose santykiuose?

Nicky ir Sila Lee gyvena santuokoje jau daugiau kaip trisdešimt metų. Turi dukterį ir tris sūnus. Pora dirba Bromptono Švenčiausios Trejybės bažnyčioje Londone. Santuokos, tėvystės ir motinystės temomis bei įvairiais šeimos gyvenimo klausimais jie jau yra konsultavę tūkstančius žmonių. Parengė "Knygą tėvams" ir įvairius kursus: "Santuokos kursai", "Pasirengimo santuokai kursai", "Kursai tėvams" ir "Kursai paauglių tėvams".

Išleidimo metai - 2018    Leidėjas - "Gerosios Naujienos centras"    Puslapių skaičius - 324    Formatas - 12,8 x 19,6     Viršelis - Minkštas     Svoris - 370