Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Palaiminimas ar prakeikimas: tu gali pasirinkti !

Prekės kodas: D/P
6,00 €
Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Kodėl kai kuriuos žmones, atrodytų, nuolat dengia nesėkmės ir nusivylimo šešėlis, kai tuo tarpu kiti gyvena sėkmingai ir pasitenkinę? Ar problemos priežastis gali būti prakeikimas? Derekas Princas, remdamasis Biblija, nematomas jėgas, kurios veikia žmonių gyvenime, nešdamos gėrį ar blogį, apibūdina kaip palaiminimus ir prakeikimus. Jis ir savo, ir kitų žmonių išgyvenimus labai tvirtai grindžia Šventuoju Raštu. Kreipdamasis į tuos, kurie jaučiasi nuolat nugalimi priešiškų jėgų, ir atsakydamas į dažną beviltišką klausimą: "Kodėl visa tai atsitinka būtent MAN?", jis nurodo įvairias prakeikimų priežastis ir paaiškina išsilaisvinimo kelią.

Leidėjas- Dublino Krikščionių Misija “Gyvasis Vanduo”   Išleidimo metai - 2012    Puslapių skaičius - 256    Formatas - 12,5 x 18,5     Viršelis - Minkštas     Svoris - 180