Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Mokinystės kaina

Prekės kodas: GNC 186
8,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Dietrich Bonhoffer "Mokinystės kaina"

Šioje knygoje vienas žymiausių XX a. teologų atskleidžia Jėzaus Kristaus mokymo reikšmę ir galimą poveikį nūdienos individui, visuomenei ir Bažnyčiai.

Ką pašaukimas tapti Jėzaus mokiniu šiais laikais galėtų reikšti paprastam darbininkui, verslininkui ar valstybės tarnautojui? Ką Jėzus iš tiesų norėjo mums pasakyti? Kokia Jo valia modernybės žmogui? Remdamasis Kalno pamokslu, Dietrichas Bonhoefferis atsako į šiuos nesenstančius klausimus, sykiu originaliai parodydamas „pigios“ ir „brangios“ malonės priešpriešą.
„Pigi malonė – tai tokia malonė, kurią mes patys sau suteikiame. [...] tai malonė be mokinystės, malonė be kryžiaus [...]. Brangi malonė – tai Evangelija, kurios nuolat reikia ieškoti, dovana, kurios reikia prašyti, durys, į kurias žmogus privalo belstis. Ji brangi, nes kainuoja žmogui gyvybę, bet malonė, nes suteikia jam vienintelį tikrąjį gyvenimą,“ – rašo Bonhoefferis.

Leidėjas – „Tikėjimo žodis“  Išleidimo metai - 2013   Puslapių skaičius – 304  Formatas – 14 x 21,8 cm   Viršelis - Minkštas    Svoris - 370 g