Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Lyderystės aksiomos

Prekės kodas: GNC 248
12,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Bill Hybels  „Lyderystės aksiomos”

Lietuvoje ir visame pasaulyje Lyderystės konferencijų organizatorius ir įkvėpėjas Willow Creek bendruomenės vyr. pastorius Billas Haibelsas (Hybels) savo knygoje Lyderystės aksiomos (Leadership Axioms (2008 m., Zondervan, USA), leidėjas Gerosios naujienos centras, Vilnius) nuoširdžiai dalinasi vadovavimo bažnyčios tarnautojų komandai patirtimi. Jis ir toliau  pabrėžia vietinės bažnyčios svarbą, Dievo liudijimo per tokį žmonių surinkimą, kuriame klesti jo meilė ir dvasia, unikalumą bei prasmingumą. Vadovui kyla įvairūs sudėtingi personalo vadybos, vienijimo bendram tikslui iššūkiai, emocijų valdymo, tinkamo pareigoms žmogaus medžioklės iššūkiai. 

Daugiau kaip 47 metus tarnaujantis pastoriumi Bilas tikrai turi ką pasakyti, ir reiktų ypatingai pabrėžti kad jis dar moka ir kaip tą pasakyti. Knyga (272 psl.) skaitosi lengvai ir suprantamai, šios anotacijos autorius ją įveikė per dvi dienas. Be abejonės, Lietuvoje nėra tokių didelių bažnyčių kaip kad Willow Creek Community, ir komanda vietinėje bažnyčioje susideda iš vieno dviejų apmokamų darbuotojų bei keleto savanorių, todėl  kai kurios įžvalgos didessnės praktinio pritaikymo reikšmės įgyja būtent Šiaurės Amerikos krikščionybės kontekste veikiančiai bažnyčiai ar krikščioniškai organizacijai. Vis dėlto, knyga labai rekomenduotina kiekvienam besidominčiam tuo, kas yra tapsmas lyderiu ir ką reiškia būti geru lyderiu, vadovu, mentoriumi. 
 
Išleidimo metai - 2018    Leidėjas - Gerosios Naujienos centras    Puslapių skaičius - 266    Formatas - 14 x 21    Viršelis - Kietas     Svoris - 480 g.