Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Jie išvarinės demonus

Prekės kodas: GNC 304
6,50 €

Aprašymas

Derek Prince "Jie išvarinės demonus"

Demonai – kas tai? Kaip jie gali įeiti į žmonių gyvenimus? Ar krikščionims gali reikėti išlaisvinimo nuo demonų?

Šioje praktiškoje, Biblija pagrįstoje knygoje Derekas Princas atsako į šiuos ir daugelį kitų gyvybiškai svarbių klausimų. Jei jūs kovojate su problemomis, kurios niekaip nepasibaigia, ar niekad nepagalvojote, kad tai galėtų būti demonų veikla?

Kai kurie krikščionys tvirtina, kad jie automatiškai apsaugoti nuo demoniškų atakų per Jėzaus kraują. Dievas iš tikro suteikia mums visapusišką apsaugą per Jėzaus kraują. Tačiau… šis aprūpinimas priklauso nuo to, ar mes vykdome Jo sąlygas.

Derekas Princas nurodo, kad Jėzus niekada nesiuntė nė vieno skelbti evangelijos be specifinės instrukcijos ir įgaliojimo kaip išvarinėti demonus, taip pat kaip ir Jis.
Jei tai nėra tiesa šiandien, Derekas Princas klausia: “Kas pasikeitė? Jėzus? Demonai? Bažnyčia?”

Derekas Prince (1915 – 2003) tarptautinių mastu pripažintas Biblijos mokytojas. Jis praleido didelę savo gyvenimo dalį žadindamas alkį Biblijos studijavimui, artimesnių santykių su Dievų formavimui. Tarp daugelio Dereko knygų yra šios: “Krikščioniško gyvenimo pagrindai”, “Atpirkimas”, “Palaiminimas ar prakeikimas: tu gali pasirinkti!”

Svoris: 360 g

Išmatavimai: 12.5 × 18.5 cm

Leidykla: Gyvasis vanduo

Išleidimo metai: 2015

Puslapių skaičius: 268