Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Dvasiniai pamokymai

Prekės kodas: GNC 237
4,00 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Serafimas Sorovietis

Dvasiniai pamokymai

Serafimas Sarovietis (1759–1833, tikrasis vardas – Prochoras Mošninas) – Rytų Bažnyčios senuolis, kurio dvasingumas jungia Rytų ir Vakarų Bažnyčias. Serafimas gyveno ir bendruomeninį gyvenimą Sarovo vienuolyne, ir kaip atsiskyrėlis miške, pasinėręs į tylą, maldą ir askezę, kol tapo senuoliu, degančiu žiburiu, šviečiančiu visiems. Gautas Dievo malones – permatyti širdis, guosti, užtarti maldoje, gydyti kūnus ir dar dažniau širdis – jis grąžino Viešpačiui tarnaudamas pas jį plūdusioms minioms – nuo paprastų valstiečių iki caro. Visiškai atsisakęs savęs, Serafimas tapo Dievo Gailestingumo įrankiu.

Knygoje spausdinama Serafimo Saroviečio biografija ir jo dvasiniai pamokymai vienuoliams ir pasauliečiams: apie meilę, tikėjimą ir viltį, sielos ramybę ir širdies saugojimą, maldą ir tylėjimą, vienumą ir atsižadėjimą, bei pokalbis su „Dievo draugu“ Motovilovu, vaizdžiai atskleidžiantis krikščioniškojo gyvenimo tikslą – kaip kaupti Šventąją Dievo Dvasią ir kaip Joje būti.

Leidėjas – Magnificat leidiniai     Išleidimo metai – 2014     Puslapių skaičius – 127      Formatas – 15 x 21 cm   Viršelis – Minkštas     Svoris - 150 g