Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Dangui besiveržiant į žemę

Prekės kodas: UPĖ
9,00 €

Aprašymas

Jums lemta nugyventi antgamtišką krikščionišką gyvenimą!

Teateinie Tavo Karalystė, tebūnie Tavo valia kaip danguje, taip ir žemėje.

                                                                     Evangelija pagal Matą 6, 10

 

  Žmonijai žūtbūtinai reikia to, ką turi kiekvienas iš aukšto gimęs tikintysis – antgamtiškos Jėzaus Kristaus jėgos. Per ilgai buvo manoma, kad Dievo Karalystė yra tai, kas dar tik ateis, bet ji jau čia – gyva kiekviename tikinčiajame.

  Pastorius Bilas Džonsonas (Bill Johnson) visus krikščionis kviečia suvokti savo ypatingą tapatumą – būti žmonėmis, pripildytais Šventosios Dvasios ir įgalintais nešti į šią žemę Dievo Karalystę – tokią, kokia ji danguje. Tikrasis krikščionio tapatumas atspindi gyvenimo būdą, kai antgamtiniai dalykai tampa kasdienybe, stebuklai norma, o ne išimtis.

 Ši knyga Jums padės:

•   suvokti savo, kaip Dievo Karalystės piliečio, tapatumą;

•   naudotis savo, kaip Dievo vaiko, įgaliojimais;

•   patirti savo paveldėjimą – kai stebuklai tampa įprasta

     krikščionio gyvenimo dalimi.

  Pasiruoškite patirti antgamtinį gyvenimą, kurį nugyventi Jums skyrė Dievas!

 

BILAS DŽONSONAS – penktos kartos pastorius, turintis turtingą Šventosios Dvasios palikimą. Bilas kartu su žmona tarnauja daugeliui augančių bažnyčių, kurios bendradarbiauja vykstant dvasiniams prabudimams ir tarnauja vesdamos tautas pas Dievą. Šis lyderių tinklas peržengia denominacijų ribas ir statydina santykius, padedančius bažnyčių vadovams išlikti tyriems ir neapleisti Dievo jėgos. Bilas ir Brenda (Beni) Džonsonai yra Betelio bažnyčios Redinge, Kalifornijoje, vyresnieji pastoriai. Visi trys jųdviejų vaikai ir jų antrosios pusės taip pat visą savo laiką skiria tarnystei. Bilas ir Brenda turi 9 vaikaičius.

Leidėjas-  Upė   Išleidimo metai - 2016    Puslapių skaičius - 232    Formatas – 14 x 21 cm    Viršelis - minkštas    Svoris – 280 g