Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Vilkiaus nuotykiai II

Prekės kodas: GNC 210
4,50 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Jean-François Kieffer

Vilkiaus nuotykiai II. Medžiotojai ir kiti pasakojimai

Vilkiaus nuotykiai tęsiasi! Šioje antroje knygelėje sužinosi, kas dar nutiko Vilkiui, mažam našlaičiui, klajojančiam po XIII amžiaus Italiją. Globojamas dviejų geriausių draugų – Pranciškaus Asyžiečio ir brolio Vilko – jis apsilanko medžiotojų ir žvejų namuose, pergudrauja šykštų didiką ir seną sukčių bei pagelbėja savo draugams. Komiksuose žaisminga ir patrauklia forma perteikiamos bendražmogiškos ir krikščioniškos vertybės, supažindinama su Šventojo Rašto istorijomis ir skatinama gyventi dorai, santarvėje su kūrinija ir žmonėmis. Smagaus skaitymo ir gražios draugystės su Vilkiumi!

Išleidimo metai - 2017 , Leidėjas – Magnificat leidiniai   Puslapių skaičius - 42    Formatas – 21 x 28 cm    Viršelis - Minkštas    Svoris – 200 g