Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Gyvieji šaltiniai 2022/3 (99)

Prekės kodas: LIO GŠ
0,60 €

Aprašymas

„Gyvieji šaltiniai“: ruduo, pasitinkant sunkmetį su tikėjimu

 

Į nutilusius vasaros miestus sugrįžo ruduo, atnešdamas gausmą, triukšmą ir aktyvų judėjimą. Žmonės pakilo gyventi naujojo sezono, kuris atneš mums ne vien tai, ko mes taip laukiame ir tikimės. Tai bus ir sunkmečių sezonas, kurį mums visiems teks išgyventi. Tačiau pasiguoskime viltimi, jog tų suspaudimų alsavime mes kasdien nekantriai laukiame Viešpaties, kuris pažadėjo apsaugoti mus nuo sunkumų valandos. O jei tuos sunkumus visgi teks ištverti, Dievas tvirtai pažadėjo juose mūsų neapleisti!

Neveltui žurnalo „Gyvieji šaltiniai“ rudens numeryje aptariame visiems aktualią SUNKMEČIO IR TIKĖJIMO temą. „Kai kova užsitęsia ir nesimato jos nei galo, nei krašto, žmogus pavargsta. (…) Galbūt padarei viską, ką galėjai, bet tai nepadėjo? Ką daryti? Skirk daugiau laiko maldai, įsiklausyk, ką Dievas tau kalba per savo Žodį. Kol širdyje nepasiduosi, pergalė tau garantuota. Stiprink save semdamasis stiprybės iš Dievo, prisimindamas Dievo pažadus tikėjimo žvilgsnį nukreipk į pergalę“, – guodžia mus dvasinių skaitinių autoriai.

Apie tai ir dar daugiau skaitykite mūsų žurnale!

„Gyvieji šaltiniai“ laukia jūsų „Gerosios Naujienos centre“ Vilniuje (Pylimo g. 20-10) arba internetu www.km.lt.