Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Edita Štein. Maldos moteris

Prekės kodas: GNC 236
5,10 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Joanne Mosley

Edita Štein. Maldos moteris

Pirmoje šios knygos dalyje Editos Štein gyvenimas pristatomas gerai žinomais apibūdinimais: žydė, filosofė, karmelitė, Aušvico auka. Pamatysime, kad visos jos mintys ir veiksmai buvo nukreiti į tiesos ieškojimą ir Dievo valios priėmimą, net jei tai vedė į visišką savęs paaukojimą. Antroje knygos dalyje, remiantis Editos raštais, atskleidžiama jos meilė Jėzui ir Mergelei Marijai, Senojo Testamento veikėjams ir šventiesiems, taip pat pateikiamos jos įžvalgos apie Šventąjį Raštą ir Eucharistiją, turtingą Bažnyčios dvasinį paveldą ir tykų Dievo buvimą mūsų širdyje.

Edita Štein – puiki bendrakeleivė einantiems krikščioniškojo gyvenimo keliu – ji drąsos ir įkvėpimo sėmėsi maldoje, tame kasdieniame pokalbyje su Dievu, kad, Editos žodžiais tariant, galėtų „eiti į pasaulį ir nešti į jį dieviškąjį gyvenimą“.

Dvasinė Editos Štein patirtis yra iškalbingas nepaprasto vidinio atsinaujinimo pavyzdys. Jauna moteris ieškodama tiesos tapo šventąja ir kankine, tyliai veikiant dieviškajai malonei. Kryžiaus Teresė Benedikta ir šiandien mums iš dangaus kartoja jos gyvenimą nulėmusius žodžius: „Aš niekuo nesigirsiu, nebent mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus kryžiumi.“

Leidėjas – Magnificat leidiniai    Išleidimo metai – 2015     Puslapių skaičius – 128    Formatas – 14,8 x 21 cm   Viršelis – Minkštas     Svoris - 180 g