Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Nebūk gerbėjas. Vieno pasekėjo istorija (DVD)

Prekės kodas: GNC 113
-22 %
4,50 € sena kaina 5,80 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Šis jaudinantis filmas sukurtas judėjimo "Nebūk gerbėjas" iniciatyva.

Erikas - vyras pačiame jėgų žydėjime, dviejų vaikų tėvas, jį lydi profesinė sėkmė. Sekmadieniais jis geras krikščionis, reguliariai besilankantis bažnyčioje, tačiau pirmadienį vėl tampa kietasprandžiu verslininku. Vos per plauką išgyventas stiprus širdies infarktas iš pagrindų pakeičia Eriko tikėjimą. Po šio įvykio jis be jokių išlygų leidžiasi į tikrą bendrystę su Jėzumi, keičiasi ne tik jo gyvenimas. Filme retrospektyviai perteikiama Eriko istorija, kartais įterpiamos Eriko pastoriaus mintys, kuris filmo žiūrovams kelia provokuojantį klausimą: esi Jėzaus gerbėjas ar tikras pasekėjas?

Pamokslų serijos pagrindu pastorius Kyle Idleman subūrė judėjimą "Nebūk gerbėjas". Šia iniciatyva siekiama įkvėpti žmones rinktis autentišką tikėjimą, kad bendrystė su Jėzumi perkeistų kasdienį gyvenimą.