Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Ačiū Dievui, pirmadienis

Prekės kodas: GNC 184
9,10 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

Mark Greene  "Ačiū Dievui, pirmadienis"

Ši smagi, lengvai skaitoma ir pilna pasakojimų, tačiau tuo pačiu labai praktiška knyga padeda pažvelgti į darbą, bendradarbius ir darbdavius iš Dievo perspektyvos bei atskleidžia, kaip mes galime geriausiai išnaudoti laiką darbe. Trečiasis šios įtakinga šiuolaikine klasika tapusios knygos leidimas papildytas nauju skyriumi apie gyvenimo ir darbo integraciją, kuris padeda pamatyti, kad visa darbo savaitė, ne tik savaitgaliai, gali tapti vaisinga gyvenimo dėl Dievo dalimi.

„Ačiū Dievui, ši knyga buvo parašyta.“ (Church of England (Anglijos bažnyčios) laikraštis)

„Šmaikštūs komentarai – nuostabūs pavyzdžiai.“ (David Coffey, Baptistų sąjungos generalinis sekretorius)

Mark Greene dešimt metų dirbo reklamos srityje Londone ir Niujorke. Vėliau jis studijavo teologiją Londono Biblijos kolegijoje, taip pat skaitė ten paskaitas apie komunikaciją ir šiuolaikinę kultūrą bei dirbo direktoriaus pavaduotoju. Šiuo metu jis yra Šiuolaikinės krikščionybės instituto Londone direktorius.

Leidėjas – „Ganytojas“  Išleidimo metai - 2017   Puslapių skaičius – 204  Formatas – 14 x 21,5 cm   Viršelis - Minkštas    Svoris - 300 g