Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Gyvieji šaltiniai 2016/2 (74)

Prekės kodas: LIO GŠ 74
0,60 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienas

Aprašymas

„Gyvieji šaltiniai“ – vasaros atgaivos numeris

Kartu su vasaros džiaugsmais skaitytojų širdis ir sielas pasitinka ir šiltas žurnalo „Gyvieji šaltiniai“ numeris. Šiltas todėl, kad šiame numeryje kalbame apie poilsį, atostogas, ramybę ir džiaugsmą ilsintis su Dievu.

Tikriausiai ne kartą esame pagalvoję, kiek mažai žinome apie poilsį, kad ilsėtis kaip ir nemokame, kad atostogos dažnai yra sunkus darbas, iš kurių grįžtame pavargę, ir tikrai neprošal būtų po jų prasitęsti poilsį. Taigi šiame žurnalo numeryje ir kalbame apie tai, ką mums iš tiesų turėtų reikšti poilsis, atostogos, kaip turėtume iš naujo pažvelgti į savo poilsio laiką ir kiek dėmesio reikėtų tam skirti.

Pamoksle „Šabas sukurtas žmogui, o ne žmogus šabui“ pastorius Artūras Rulinskas pasakoja, kokia yra šabo reikšmė ir kam Dievas jį sukūrė. Pasak autoriaus, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šabo poilsis atilsio šalyje laukia tų, kurie dar gyvendami žemėje Dievo būdu išmoko ilsėtis nuo visokios veiklos ir kurie paklausę Viešpaties įstatymo nusprendė pasitikėti Viešpačiu ir bent jau minimaliausiu būdu Jam skirti septintadalį savojo gyvenimo.

„Istorijos puslapių“ rubrikoje autorius Holger Lahayne pasakoja apie Dievo įsakymą ilsėtis. Tai iš tiesų įdomus įsakymas, nes yra susijęs su gera žmogaus savijauta ir nuotaika.  Jis moko mus, kaip suprasti šio įsakymo esmę ir teisingai jį vykdyti. Civilizacijos požiūriu visuotinė poilsio diena buvo milžiniškas laimėjimas, kurio socialinę naudą vargiai pervertintume. Kadangi sekmadienis – Dievo garbinimo diena, ja buvo sėjama mintis apie aukštesnius dalykus, apie prasmę, pranokstančią mūsų kasdienybės ribas.

Rubrikoje „Verta pamąstyti“ rasite Irmanto Jakubonio straipsnį „Kaip atrasti ramybę kasdienybėje“. Autorius labai įžvalgiai pateikia pamąstymus apie tai, kaip mes turėtume susikurti tikrąjį poilsį, daugiau dėmesio skirdami bendravimui su Dievu.. Taigi jei norime stiprinti ir tobulinti mūsų santykį su Dievu, ženkime žingsnį link krikščioniškos „praktikos“ –  nuolatos „atnaujinti savo proto dvasią“ ir atsisakyti netinkamo gyvenimo būdo.

Straipsnyje „Skolos ir atostogos. Kaip tai suderinti?“ autorius Henrikas Žukauskas paaiškina, kad ir turint finansinių įsipareigojimų, ilsėtis galima ne prasčiau nei neturint skolų. Viskas priklauso nuo mūsų požiūrio į skolas ir santykį su Dievu.

Psichologo priimamajame rasite straipsnį apie sindromą, kuris iš esmės nesiderina su poilsiu. Tai perdegimo sindromas – lėtinio nuovargio būsena. Tačiau čia pat rasite ir patarimus, kaip šio sindromo išvengti ir iš jo išsivaduoti, jei jau pakliuvote į jo nagus. Tikimybę, kad žmogus susirgs šiuo sindromu, labai padidina paprastas nesugebėjimas pasakyti „ne“.

Kituose žurnalo puslapiuose rasite įdomius skaitinius apie krikščioniško jaunimo  vasaros savaitgalius, taip pat apie tai, kodėl krikščionys švenčia ne šeštadienį, o sekmadienį. Taip pat šiame žurnalo numeryje jūsų laukia lengvi vasaros skaitiniai ir pagalba ieškant artumo su Dievu.

Linkime jums malonaus ir prasmingo skaitymo!

Kviečiame prenumeruoti žurnalą „Gyvieji šaltiniai“ ir gauti jį tiesiai į namus.